عکس قبل و بعد جراحی بینی

راینوپلاستی – جراحی بینی

اگر شما نسبت به اندازه بینی خود احساس نارضایتی می‌كنید و تمایل به تغییر ظاهر آن در عین حال عملكرد درست بینی دارید ما می‌توانیم این مشكل را به آسانی با تغییر در شكل غضروف و پل بینی حل كنیم.

ما دقیق‌ترین تكنیكها را برای مطلوبتر و طبیعی‌تر شدن ظاهر شما انجام می‌دهیم.

جراحي پلاستيك بيني چطور انجام مي‌شود؟

بيني نقش مهمي در شكل ظاهري چهره دارد و بسياري از افراد نسبت به شكل بيني خود احساس خجالت مي‌كنند كه ممكن است خيلي بزرگ يا خيلي كوچك باشد و يا ويژگي‌هايي كه مورد پسندشان نيست. فرم بيني از والدين به فرزندان به ارث مي‌رسد و تا سنين بلوغ به رشد خود ادامه مي‌دهد و اين رشد تا سن ۱۶ سالگي ادامه مي‌يابد و سپس اين رشد متوقف مي‌شود، پس انجام عمل جراحي تا قبل از اين سن كار عاقلانه‌اي نيست. جراحي پلاستيك بيني يك روش جراحي بسيار متداول است و مي‌تواند همراه با كوچك كردن يا بزرگ كردن بيني باشد. فرم ظاهري نوك بيني و استخوان بيني و همچنين سوراخهاي بيني و همچنين مي‌تواند با تغيير فاصله بين بيني و لب بالايي همراه باشد، بعضي اوقات اشكال در تنفس مي‌تواند با انجام جراحي پلاستيك بيني به طور همزمان برطرف شود.
هميشه جراحي پلاستيك بيني با كبودي و تورم همراه است، بخصوص در اطراف چشم كه اغلب بعد از سه هفته كاملاً از بين خواهد رفت، و شما در اين مدت لازم است كه از يك قالب مخصوص كه روي بيني شما را مي‌پوشاند استفاده كنيد، در پايان اين سه هفته تورم به خوبي از بين خواهد رفت و چهره شما براي ديگران طبيعي خواهد شد به طوريكه انگار شما هيچ عمل جراحي اخيراً انجام نداده‌ايد.
به ندرت اتفاق مي‌افتد كه در اولين هفته بعد از جراحی بینی شما دچار اشكال در تنفس از طريق بيني نشويد كه اين موضوع نيز با اولين رفتن تورم از ميان خواهد رفت.

چرا قبل و بعد از عمل جراحي بايد عكس گرفت؟

عكسهايي كه قبل از جراحی بینی گرفته مي‌شود به برنامه‌ريزي در شيوه جراحي كمك مي‌كند. اين عكسها جراح شما را در مسير انجام جراحي راهنمايي مي‌كند، علاوه بر اين عكسهاي بعد از عمل نيز اين امكان را به شما و جراح مي‌دهد كه نتيجه جراحي را ارزشيابي كنيد.

نکات بعد از جراحی بینی

نکات بعد از جراحی بینی