چطور مي‌توان به يك جراح پلاستيك داراي صلاحيت دستيابي پيدا كرد؟

يافتن يك جراح پلاستيك كار مشكلي است، ما مهمترين مطلب براي حصول اطمينان از اينكه جراح مورد نظر تحت آموزشهاي لازم در زمينه جراحي پلاستيك قرار داشته و آيا روي جراحي پلاستيك و عملهاي ترميمي در تمامي قسمتهاي بدن كار كرده است و واقعاً يك جراح پلاستيك است يا خير و چنين جراحي را مي‌توان از بين جامعه جراحان پلاستيك ايران انتخاب كرد. پزشك شما بايد داراي بورد تخصصي جراحي پلاستيك و عضو جامعه جراحان پلاستيك و زيبايي ايران باشد. اين بدان معني است كه پزشك مورد نظر بايد تحت آموزش لازم در زمينه جراحي پلاستيك و زيبايي قرار گرفته باشد به عنوان يك بيمار شما بايد از اينكه جراح شما داراي چنين ويژگيهائيست اطمينان حاصل نماييد.

چرا بايد براي جراحي يك بيمارستان را به جاي يك مركز جراحي انتخاب كنيم؟

يك بيمارستان داراي بالاترين خدمات از نظر تيم پرستاري- بيهوشي و مراقبتهاي لازم بعد از جراحي مي‌باشد، انجام عمل جراحي در يك بيمارستان مي‌تواند اين اطمينان و آرامش را از نظر اينكه به تمام جزئيات بارها و بارها رسيدگي مي‌شود، به شما بدهد.

چه نكاتي را بايد در مورد بيهوشي بدانيم؟

تا اين حد كه به خواب رفتن و يا اعمال يك بيهوشي جنرال توسط يك متخصص بيهوشي واجد شرايط انجام مي‌شود. سطوح بيهوشي با توجه به احتياجات وابسته به نوع بيمار متفاوت است و نوع خاص بيهوشي در هنگام مشاوره با متخصص بيهوشي و با توجه به منظور خاص جراحي مورد بررسي قرار مي‌گيرد. و پس از عمل جراحي بيمار تا زمان بيداري كامل در قسمت ريكاوري تحت نظر قرار خواهد گرفت. پس از جراحي، جراح از شما خواهد خواست كه حتماٌ به همراه دوست يا يكي از اعضاي خانواده خود به منزل برويد.

چه سني براي فيس ليفت مناسب است؟

هيچ سن بخصوصي براي انجام اين عمل وجود ندارد، نتيجه اين عمل مي‌تواند خيلي ظريف (تغيير مختصر) و خيلي شگفت‌انگيز باشد و اين نتيجه به ظاهر بيمار قبل از جراحي بستگي دارد.

آيا آثار برشهاي عمل جراحي فيس ليفت بعد از عمل قابل رؤيت است؟

خير، اين برشها دقيقاً در حاشيه چينهاي طبيعي صورت انجام مي‌گيرد و در خط رويش موهها پنهان مي‌شود.

چطور يك شخص مي‌تواند از چربيهاي بدون تغيير در زير پلكش خلاصي پيدا كند؟

جراحي پلاستيك پلك تحتاني مي‌تواند اين لايه چربي زير چشم را كه موجب پف در زير چشم مي‌شود را از بين ببرد.

رشهاي جراحي پلك در كجا ايجاد مي‌شود؟

اين برشها در مورد پلك فوقاني در چين طبيعي پلك فوقاني قرار مي‌گيرد و تا گوشه خارجي پلك ادامه مي‌يابد. و در مورد پلك تحتاني هم اين برش غير قابل رؤيت است چرا كه در خط رويش مژه‌هاي تحتاني مخفي مي‌شود و يا از داخل پلك انجام مي‌گيرد.

چه مدت زمان بعد از بلزار و پلاستي نياز به استراحت است؟

به شما پيشنهاد مي‌شود كه پس از اين عمل به مدت ۵-۳ روز استراحت داشته باشيد اما بهتر است كه به مدت يكماه پس از عمل جداً از انجام فعاليتهاي سخت و دشوار خودداري فرمائيد.

جراحی‌های پلاستیك صورت

راینوپلاستی: اگر شما نسبت به اندازه بینی خود احساس نارضایتی می‌كنید و تمایل به تغییر ظاهر آن در عین حال عملكرد درست بینی دارید ما می‌توانیم این مشكل را به آسانی با تغییر در شكل غضروف و پل بینی حل كنیم.
فیس لیفت: با كمك این روش پوست شما بدون اینكه این كشیدگی غیر طبیعی و بیش از حد به نظر برسد جوانتر شده و چین و چروكهای صورت شما از بین خواهد رفت.

جراحی پلاستیك چشم و پلك: با استفاده از جراحی پلاستیك پلك و بالا كشیدن ابرو یا بوتاكس، ما می‌توانیم ظاهر جوانتر چهره شما را با استفاده از بین بردن پف و چین وچروكهای زیر و اطراف چشم بازسازی كنیم.