جراحی های زیبایی اندام

جراحی‌های پلاستیك سینه:
بزرگتر و محكم‌تر شدن سینه‌ها: با توجه به انحنای طبیعی بدن بوسیله جراحی پلاستیك سینه انجام می‌پذیرد.

كوچك كردن سینه‌ها: اغلب سینه‌های بزرگ موجب درد و ناراحتی و محدودیت در حركات فیزیكی در عضلات پشت و گردن شده و در ضمن به سختی می‌توان لباس مناسب با اندام یافت.

جراحی شكم: بوسیله از بین بردن پوستهای شل شده و افتاده و اضافه از قسمتهای میانی و بدین ترتیب شما شكمی صافتر و سفت‌تر خواهید داشت.

پاها: اگر شما از مخفی كردن پاهایتان خسته‌اید ما می‌توانیم به راحتی ظاهر ناخوشایند عروقی عنكبوتی را از بین ببریم. لیپوساكشن قسمتهای برآمده: با استفاده از بهترین وسائل برای كاهش آثار جراحی، ما می‌توانیم چربیهایی كه به سختی از بین می‌روند را از بین برده و شكل ظاهر باسن و ران را به ظاهری دلخواه تبدیل كنیم.

جراحی پلاستیك گوشها:
برای اصلاح گوشی كه دچار عدم تناسب یا جلو آمدگی غیر طبیعی می‌باشد و ما می‌توانیم شكل آنرا متناسب با چهره شما در آوریم.

Botox:
بوتولیوم توكسین- نوع A یا Botox یك محلول تزریقی برای از بین بردن چینهای غیر طبیعی است كه معمولاً بر روی پیشانی و ابروها ایجاد می‌شود، كاربرد دارد. بوتوكس مستقیماٌ داخل عضلات اطراف چشم تزریق می‌شود و باعث ضبط و آزاد شدن این عضلات می‌شوند و در عین حال این عضلات كار خود را به طور طبیعی انجام می‌دهند. اثرات این كار بسیار چشمگیر است و معمولاً پس از گذشت یك هفته شاهد محو شدن خطوط نگران كننده اخم و پیشانی، خنده از چهره خود خواهید بود.